КАТАЛОГ » ДИПЛОМИ » ДИПЛОМИ ІМІДЖЕВІ » Диплом дерев'яний СПОРТИВНА ЗІРКА - ARTPRIZ™ - НАГОРОДИ ЯКИМИ ПИШАЮТЬСЯ!

Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА

Узнайте цену:

(097) 214-70-05

(050) 55-100-86

⚖ Добавить в сравнение

Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА – це нагородний документ, який дозволить рішуче виділити ваш захід та організацію на тлі інших. У той час як інші вручають непоказні та давно набридлі всім паперові дипломи, ви запропонуєте ефектний варіант з дерева! Зверніть увагу також на те, що для паперового документа нагороди власнику доведеться шукати рамку, а потім думати, як і де його підвісити. Причому до певного часу такий диплом можуть закрити в ящику столу, так і забути. Але дерев’яному диплому СПОРТИВНА ЗІРКА гарантована інша доля! Жодний пошук рамок не потрібен, міцний документ готовий одразу зайняти почесне місце у галереї на стіні або на робочому столі.

Переваги та особливості моделі

Модель являє собою основний дерев’яний елемент із закріпленим у верхній частині на металевих утримувачах виступаючим скляним полотном. Скляний елемент має незвичайну форму, що вигідно виділяє диплом на тлі інших. Вказані замовником фото та зображення, логотипи, імена, назва фірми-організатора та заходи, зайняте місце можна різними способами (гравіювання, сублімація, шовкографія…) нанести як на дерев’яну частину виробу, так і на скло.

Диплом виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Дзвоніть зараз (066)198-32-14 | (097)21-47-005

Производитель

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

0
    0
    Ваша Корзина
    Ваша корзина пустаВернуться в Магазин
    Пролистать наверх