WHO ARE WE?

Наша історія

Ласкаво просимо на сторінку "Про нас"!

Компанія АРТПРИЗ з’явилася на початку 2000-х років у Харкові. Основним напрямком компанії є розробка, виробництво та продаж нагородної продукції: кубки, медалі, дипломи, грамоти, медальниці, сувеніри, статуетки, значки, подяки.

Ми – команда професіоналів, які займаються виробництвом і продажем нагородної продукції в Україні. Наша місія – створення високоякісних нагород, які будуть гідно відображати досягнення наших клієнтів.
ARTPRIZ була заснована 2005 року, і відтоді ми успішно працюємо на ринку нагородної продукції, надаючи нашим клієнтам широкий вибір нагородних виробів, починаючи від медалей і значків, і закінчуючи кубками і табличками.
Ми пишаємося нашими продуктами, і кожне замовлення проходить суворий контроль якості, щоб забезпечити, що кожен наш клієнт отримає продукт найвищої якості. Ми також можемо надати персоналізовані нагороди, які відповідатимуть унікальним вимогам наших клієнтів.
Наша мета – забезпечити нашим клієнтам чудовий сервіс і якісні продукти. Ми прагнемо до того, щоб кожен клієнт отримав індивідуальний підхід і був повністю задоволений нашими послугами.
Ми цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами, і тому намагаємося забезпечити найкраще співвідношення ціни та якості на ринку нагородної продукції в Україні.

Останнім часом ми значно розширили сферу своєї діяльності:

  • Запустили виробництво товарів для художників (полотни для картин, підрамники)
  • УФ Друк картин на полотні, дереві, склі, акрилі…
  • Послуги УФ друку, фрезерно-гравірувальні роботи
  • Освоїли технологію лиття різних товарів з ЦАМу
  • Розробка нагород за дпомогою 3D друку

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги та нагородні продукти. Ми будемо раді допомогти вам з вибором і створенням унікальних нагород, які відображатимуть досягнення вашої організації або заходу!

 

WHO ARE WE?
WHO ARE WE?

Наші принципи:

Надійність

Дуже часто клієнти звертаються із терміновими замовленнями на "вчора" - ми завжди намагаємося виконати прохання замовника не дивлячись ні на що, навіть на шкоду прибутку.

Інновації

Ми постійно шукаємо нові технології та ідеї, щоб зробити нагороди більш сучасними та якісними.

Карма

Для нас важливо, щоб нашим клієнтам було приємно вручати нагороди, тому головним слоганом нашої компанії ми поставили "Нагороди, якими пишаються!"

0 +
Понад 5000 клієнтів

За багато років у нас накопичилося понад 5000 клієнтів, багато хто з них став нашими друзями.

0 %
92% Купують повторно

Більшість наших клієнтів повертається до нас за повторними покупками

0 +
Понад 5000 Замовлень на рік

Це не просто цифри, кожне замовлення – це маленька історія кохання, творчості та працьовитості.

Get a catalog (PDF) with examples for the garden!

be the first to learn about discounts and super offers!

+ Отримайте особливі умови при замовленні!

Signup Form