• Нагорода MAD HEAD SHOW

  425 грн.
 • Нагорода з акрилу та дерева ТОВ ЗФОРТ

  ТОВ ЗФОРТ Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Розробимо і виготовимо для вас за індивідуальним дизайном. Звертайтеся прямо зараз.

 • Нагорода з дерева Зірка КУБОК ЖЕЛУДЯ

 • Нагорода з дерева та акрилового скла АКТИВНІ ПАРКИ

  260 грн.

  Нагорода з дерева та акрилового скла АКТИВНІ ПАРКИ Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Розробимо і виготовимо для вас за індивідуальним дизайном. Звертайтеся прямо зараз.

 • Нагорода зі скла у формі восьмикутника h16см GL20

  830 грн.

  Вартість нагород вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Арт приз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші побажання. Широкі можливості по персоналізації призу.

 • Нагорода корпоративна GL-53 h16см

  450 грн.

  Нагорода корпоративна GL-53 h16см Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Арт приз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші побажання….

 • Нагорода корпоративна GREATWIDE

  Нагорода корпоративна GREATWIDE Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером.

 • Нагорода корпоративна VICTORY HALL

  Нагорода корпоративна VICTORY HALL Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Розробимо і виготовимо для вас за індивідуальним дизайном. Звертайтеся прямо зараз.

 • Нагорода скло з дюраллю МОЛОДИЙ ЧЕЛОВЕК РОКУ

  Нагорода скло з дюраллю МОЛОДИЙ ЧОЛОВІК РОКУ – це ефектне поєднання сучасних матеріалів, стильний зовнішній вигляд і вагомість у прямому та переносному сенсі. У прямому сенсі приз вагою, оскільки виконаний із застосуванням скла. А дюралюміній, що ефектно виглядає, великою вагою не відрізняється, але володіє великою міцністю, робить всю конструкцію надійною. Переваги та особливості моделі Конструкція…

 • Нагорода скляна GL-21 заввишки 20см

  910 грн.

  Нагорода скляна GL-21 заввишки 20см, товщина 10мм Вартість нагород вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Артприз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші…

 • Нагорода скляна восьмикутник GL-56

  730 грн.

  Нагорода скляна восьмикутник GL-56 Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Розробимо і виготовимо для вас за індивідуальним дизайном. Звертайтеся прямо зараз.

 • Нагорода скляна з металом GL-23

  Нагорода скло з дюраллю МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ Вартість нагород вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Артприз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші…

 • Нагорода скляна корпоративна GL-46 h15,5

  335 грн.

  Нагорода скляна корпоративна GL-46 h15,5 Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Арт приз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші…

 • Награда стекло с дюралью МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ

  Награда стекло с дюралью МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ

 • Престижна Нагорода Скляний Кристал GLK-1

  Престижна Нагорода Скляний Кристал GLK-1 Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Арт приз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші…

Корпоративні нагороди та призи

Це досить популярна категорія товарів, на яку ми намагаємося звернути особливу увагу. Надаючи учасникам заходу такі нагороди, можна буде їх порадувати, підвищити загальний командний дух.
переглянути весь ТЕКСТ

бажано придбати товар, щоб ви могли доставити його всім учасникам незалежно від зайнятого місця. Окремо можна подбати про нагородження кращих або переможців певних категорій. Можна проводити різні змагання, які можуть бути веселими і цікавими.
Крім того, можна відзначити кращих співробітників компанії за різними категоріями і подарувати їм пам’ятні призи. Такий підхід спрямований на зміцнення відносин між співробітниками і начальством, встановлення комфортних відносин для плідної роботи.
Серед найбільш популярних позицій можна виділити декретні позиції:

Медалі, які можна зробити в цікавих форматах з різних матеріалів. Розмір, ціна, матеріал та інші параметри можуть відрізнятися.
Кружок. Ви можете віддати їх кращим співробітникам.
Сертифікати, які дешеві, але також можуть виявитися приємним подарунком.

Це невелика частина різноманітності, яку можна знайти в нашій компанії.
Корпоративні дипломи та сертифікати

Такі нагороди можна успішно використовувати для заохочення співробітників за їх активну діяльність, досягнення своїх цілей і багато іншого. Ми готові надати відмінний асортимент сертифікатів і дипломів з високою якістю і стильним дизайном. Дипломи також можна покрити склом, обладнати опорами, щоб вони виглядали більш міцними і незвичайними. Купувати їх варто кожній компанії, яка проведе корпоративний захід. Продукти допоможуть цікаво відсвяткувати всіх, хто цього заслуговує.
Статуетки та призові тарілки для співробітників

Власники компаній повинні звернути увагу на продуману систему стимулювання. Коли ви проводите корпоративну подію, має сенс відсвяткувати кращих співробітників, щоб мотивувати інших. Призові таблички або статуетки можуть стати відмінним доповненням до грошових або інших цінних нагород за успішне виконання завдань. Якщо ви зв’яжетеся з нами, то зможете придбати все це в Україні на вигідних умовах. Вся продукція виготовлена з кращих матеріалів відповідно до сучасних стандартів якості, швидко доставляється по регіонах країни.

Зараз дуже важливо зміцнити корпоративні відносини всередині команди. Для цього є багато різних способів. Як варіант, можна організувати деякі конкурси для співробітників компанії. Вони можуть бути спортивними, інтелектуальними і можуть бути і іншими. Головне завдання полягатиме в тому, щоб бути разом, проводити час з інтересом і користю. Для того щоб кожен учасник згадав цей день, можна підготувати спеціальний приз. Наші корпоративні нагороди нашим співробітникам відрізняються високою якістю, привабливим зовнішнім виглядом і багатьма іншими перевагами такого роду. Тому зробити правильний вибір і отримати необхідну кількість чогось цікавого не складе труднощів.