Кубок нагородний Х-КУБОК

430 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Опис

Кубок нагородной Х-КУБОК – оригінальний і ефектний приз для переможця змагання рибалок або, наприклад, учасників тематичного клубу, спільноти в соціальних мережах. Важливо, що модель одночасно ефектно виглядає і водночас стримана за колірними рішеннями, оформленням. Завдяки цьому нагородний кубок органічно виглядає як спеціально виділеної для призів полиці, так і просто на робочому столі в офісному або домашньому кабінеті, в холі.

Переваги та особливості моделі
Конструкція кубка нагородного Х-КУБОК складається з двох елементів – дерев’яної полірованої опори та укріпленого в ній листа акрилового скла зі складним силуетом. На акрил нанесені відповідні тематиці зображення риби, очеретів, прибережних чагарників. При цьому на даному елементі призу залишається достатньо площі для гравіювання або нанесення іншим способом назви змагань або заходу, його організатора, а також відомості про зайняте місце. За бажанням замовника написи або зображення можна нанести на поліровану дерев’яну опору нагородного кубка. Наприклад, приз можна зробити іменним, якщо вказати ПІБ людини або назву команди-переможця. Приз виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Кубок нагородний Х-КУБОК”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *