Медаль акрилова з деревом НАЄДИНІ З ТРОФЕЄМ

55 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

РОЗМІР МЕДАЛІ

ВИРОБНИК

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ФОРМА МЕДАЛІ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Опис

Медаль акрилова з деревом НАЄДИНЕ З ТРОФЕЄМ – міцна та барвиста нагорода одночасно традиційної та оригінальної форми. Традиційна форMAтому, що за основу взято звичний для медалі круглий силует. Але відповідно до рибальської тематики простий силует замінений на складніший, що повторює форму риб’ячого плавника, блешні, гачка. Взагалі медаль виконана таким чином, що безпосередньо асоціюється з рибальськими снастями. І це разом із ефектним зовнішнім виглядом своєю чергою розширює сферу її застосування. Виготовлена з міцного акрилу та дерева медаль після вручення може не тільки зберігатися вдома, але й виконувати роль брелока, підвішеного, наприклад, на застібці рюкзака рибальського. У разі сувенір вирішує промо-завдання особливо ефективно.

Переваги та особливості моделі

Медалі акрилові з деревом НАЄДИНЕ З ТРОФЕЄМ мають розміри за висотою та шириною 10х5 см. Модель виготовлена з міцного акрилу (полімерний матеріал) та дерева. Нанесені зображення не стираються і не змінюють кольору, фактури, навіть якщо медаль використовується в умовах агресивного впливу навколишнього середовища. Наприклад, якщо модель застосовується як брелок на сумці або підвішується до дзеркала заднього виду в автомобілі.

Медаль виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Медаль акрилова з деревом НАЄДИНІ З ТРОФЕЄМ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *