Медаль для марафону HEART GRAND PRIX

(1 відгук)

120 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

ТЕМАТИКА

РОЗМІР МЕДАЛІ

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ФОРМА МЕДАЛІ

Опис

Повз людину, на грудях якої красуватиметься ця пам’ятна медаль, неможливо пройти повз, не звернувши уваги на зміст, що розкривається написом на лицьовій стороні: «Cardio 60′ Run — Grand Prix». Медаль учаснику марафону «Heart» (що в перекладі означає «Серце») — як то кажуть, западає в душу і не може залишити байдужим нікого. Виконана у формі реалістичної мініатюри із зображенням людського серця, з усіMAвластивими цьому найважливішому органу деталями, нагорода запам’ятається вже з першого погляду – раз і назавжди! – Яскравим, авторським дизайном.

Незвичайно вибагливий контур і яскраво-червоні тони цього нагрудного знака, покликаного нагадати про захід високої суспільної або наукової значущості (спортивне змагання серед вікового контингенту, семінар, присвячений питанням здоров’я, симпозіумі лікарів-кардіологів, онлайн-консиліумі і т. д.), знову і знову акцентує увагу на злободенності заходів з охорони здоров’я.

Легка та міцна медаль зручно розташовується на грудях, її вага не тяжить під час носіння. Міцна стрічка (червона з лицьового боку, біла із виворітної), виготовлена з тканини високої якості, традиційно призначена для підвішування медалі на шиї.

Приз виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

1 відгук для Медаль для марафону HEART GRAND PRIX

  1. Russian

    litvik

    Это из чего медаль?

Show only reviews in Українська (0)

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *