Медаль з накладкою RED CARP Розмір 80мм МАRK80

80 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

РОЗМІР МЕДАЛІ

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ФОРМА МЕДАЛІ

Опис

Медаль з накладкою RED CARP представлена на сторінці як базовий варіант або зразок нагороди з виступаючою, рельєфною накладкою. Виріб складається із двох литих акрилових елементів. Кругла основа має вушко для стрічки, щоб носити медаль на шиї або іншим чином підвішувати. На кругле поле медалі наносяться будь-які зображення та написи за бажанням замовника. По центру круглої основи розташовується литий елемент. У його якості може бути фігура тематичного для заходу або компанії об’єкта (наприклад, автомобіль, риба, рельєфні літери назви, логотип). Міцність кріплення накладного елемента до основи, а також міцність та стійкість зображень на медалі дозволяють не тільки зберігати її на полиці або в ящику столу, що підвішена на стіні будинку або в клубі. Нерідко власники підвішують таку нагороду на рюкзак або сумку до дзеркала заднього виду в автомобілі.

Переваги та особливості моделі

Базовий варіант медалі з накладкою RED CARP дозволяє оцінити переваги такого дизайнерського рішення. А потім самостійно або за допомогою операторів-консультантів Артапризу швидко створити власний та оригінальний варіант нагороди для спортивного, галузевого, регіонального чи жартівливого змагання.

Медаль виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Медаль з накладкою RED CARP Розмір 80мм МАRK80”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *