Нагорода акрил з деревом WORKOUT Висота 16см DAWA16

450 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ВИСОТА

ВИРОБНИК

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Опис

Нагорода акрил з деревом WORKOUT – стильний приз, який допоможе прикрасити та додати додаткову солідність урочистій церемонії завершення змагань чи конкурсу. Надалі нагородний сувенір також збереже значущість, обов’язково прикрасить стіл чи полицю в кабінеті нагородженої людини, займе чільне місце у холі фірми-лауреата.

Переваги та особливості моделі
Конструкція нагороди акрил з деревом WORKOUT складається з двох кільцеподібних дерев’яних елементів із вставленим між ними круглим листом прозорого акрилу (неб’ючий та міцний полімерний матеріал). Кільцеподібні елементи конструкції мають відповідний зріз та посилені в нижній частині. Це дозволяє призу міцно, без загрози перекидання у разі необережних рухів стояти не лише на дальній полиці, а й на робочому столі у кабінеті. Як поверхня дерев’яних елементів, так і основна площа акрилового кола, за бажанням замовника, використовується для нанесення логотипів, малюнків, написів. Сучасні технології дозволяють наносити зображення з дрібними деталями, використовувати необмежену палітру кольорів, гравірувати, робити фактурними літери та отримувати інші ефекти. Приз виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Нагорода акрил з деревом WORKOUT Висота 16см DAWA16”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *