Нагорода акрил з деревом WORKOUT

Наші переваги:

  • Безкоштовний макет
  • Чесна ціна
  • Гарантія якості

Опис

Нагорода акрил з деревом WORKOUT – стильний приз, який допоможе прикрасити та додати додаткову солідність урочистій церемонії завершення змагань чи конкурсу. Надалі нагородний сувенір також збереже значущість, обов’язково прикрасить стіл чи полицю в кабінеті нагородженої людини, займе чільне місце у холі фірми-лауреата.

Переваги та особливості моделі

Конструкція нагороди акрил з деревом WORKOUT складається з двох кільцеподібних дерев’яних елементів із вставленим між ними круглим листом прозорого акрилу (неб’ючий та міцний полімерний матеріал). Кільцеподібні елементи конструкції мають відповідний зріз та посилені в нижній частині. Це дозволяє призу міцно, без загрози перекидання у разі необережних рухів стояти не лише на дальній полиці, а й на робочому столі у кабінеті. Як поверхня дерев’яних елементів, так і основна площа акрилового кола, за бажанням замовника, використовується для нанесення логотипів, малюнків, написів. Сучасні технології дозволяють наносити зображення з дрібними деталями, використовувати необмежену палітру кольорів, гравірувати, робити фактурними літери та отримувати інші ефекти. Приз виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Додаткова інформація

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ