Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА

22

Мінімальна сума замовлення стандартних товарів 200 грн. Індивідуальних 500 грн.

Produkt dostępny na zamówienie

Informacje dodatkowe

Tematy

GŁÓWNY MATERIAŁ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Opis

Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА – це нагородний документ, який дозволить рішуче виділити ваш захід та організацію на тлі інших. У той час як інші вручають непоказні та давно набридлі всім паперові дипломи, ви запропонуєте ефектний варіант з дерева! Зверніть увагу також на те, що для паперового документа нагороди власнику доведеться шукати рамку, а потім думати, як і де його підвісити. Причому до певного часу такий диплом можуть закрити в ящику столу, так і забути. Але дерев’яному диплому СПОРТИВНА ЗІРКА гарантована інша доля! Жодний пошук рамок не потрібен, міцний документ готовий одразу зайняти почесне місце у галереї на стіні або на робочому столі.

Переваги та особливості моделі

Модель являє собою основний дерев’яний елемент із закріпленим у верхній частині на металевих утримувачах виступаючим скляним полотном. Скляний елемент має незвичайну форму, що вигідно виділяє диплом на тлі інших. Вказані замовником фото та зображення, логотипи, імена, назва фірми-організатора та заходи, зайняте місце можна різними способами (гравіювання, сублімація, шовкографія…) нанести як на дерев’яну частину виробу, так і на скло.

Диплом виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Wyświetlaj wyłącznie recenzje w języku Polski (0)

Napisz pierwszą opinię o „Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *