• Медальниця з буку ГІМНАСТИКА

    “Ми представляємо вам медальницю для гімнасток – така ж зручна та незамінна, як будь-яка типова медальниця для професійного спортсмена. Найзручніше і акуратно можна розвісити на ній свої медалі, а вона в свою чергу грамотно впишеться у ваш інтер’єр. Цей варіант оформлення медальниці є панелью, виконаною з бука, із закругленими краями. Загалом має 7 прорізів, одну…

  • Медальниця футбол

    Медальниця є сучасним аксесуаром для зручного та акуратного розміщення спортивних нагород на стіні. Цей зручний аксесуар і помічник досить давно став важливою деталлю, яка доповнює інтер’єр і зберігає медалі в будинку кожної сім’ї, де є спортсмени з різними досягненнями в спорті. Для наших клієнтів ми представили два варіанти оформлення медальниць: з гострими та згладженими, круглими…

Найкращим подарунком для близьких і рідних людей сьогодні вважаються фоторамки і медальниці. Ці Сувенірні вироби доречно підносити на заходи будь-якої спрямованості, в тому числі, спортсменам, переможцям в різних конкурсах і на будь-яких змаганнях. Їх підносять в якості подарунка на свята, ювілеї, корпоративні вечірки, весілля і дні народження.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВЕСЬ ТЕКСТ

Популярність виробів обумовлюється їх розкішним дизайном, вишуканістю, безліччю варіантів виконання, а також високою якістю і надійністю. Вони будуть служити вічно, справно і радувати око своїх власників, вигідно прикрашаючи інтер’єри офісів, будинків і квартир. Купити в Україні за доступними цінами в подарунок медальниці та фоторамки в оригінальному виконанні пропонує компанія “Артприз”.
Фоторамки та медальниці для переможців

Завдяки багаторічному досвіду в сфері виготовлення нагородної та сувенірної продукції, ми раді запропонувати своїм замовникам величезний асортимент фоторамок і медальниць в різному виконанні. Продукція виготовляється з різних високоміцних матеріалів, в тому числі з дерева, пластику, металу, акрилу. Купити в Україні в нашій компанії фоторамки та медальниці на подарунок або для нагороджень вигідно по ряду причин:

швидке виконання замовлення за індивідуальними ескізами;
використання сучасних технологій і висококласного обладнання, що дозволяє створювати різні форми, розміри виробів;
презентабельний зовнішній вигляд, надійність і довговічність сувенірної продукції під будь-які заходи;
оперативна доставка в будь-який регіон України транспортними компаніями;
гідні ціни на бюджетний і елітний замовлення.

Менеджери компанії проконсультують з усіх питань за телефонами, допоможуть прийняти правильне рішення у виборі продукції.