СТРІЧКИ

Показано 1–12 із 26

Стрічка текстурна біла 25 ммСтрічки та шнурки для медалей і бейджів

Багато нагородні та декоративні медалі виконуються круглої форми і мають спеціальні кріплення для стрічки. Цей елемент сьогодні виробляється різних кольорів, розмірів і має необхідні написи, спеціальну символіку, логотипи, зображення, що додає статусності, престижності власникові медалі. Якщо вам потрібно купити ексклюзивні стрічки для медалі, їх можна замовити в необмеженій кількості і під свої завдання в компанії «Артприз». У каталозі продукції ви обов’язково виберете стрічку для медалі будь-якого кольору, яка володіє високою якістю, міцністю і надійністю. З пропонованою продукцією в нашій компанії також можна замовити і купити в Україні за найдемократичнішими цінами будь-які види нагородної атрибутики.ПЕРЕГЛЯНУТИ ВЕСЬ ТЕКСТ

Різноманітність стрічки для медалі в Україні за розумною ціною

Питання про придбання нагородної атрибутики часто виникає у організаторів різного рівня заходів, в тому числі, спортивних змагань, культурних і ділових подій. Крім медалей уваги заслуговують додаткові елементи для забезпечення презентабельного вигляду нагород. Купити в нашій компанії додаткові елементи, друк на стрічці для медалей вигідно, завдяки доступній вартості, широкому асортименту, а також якісному виготовленню на власному обладнанні.

Фахівці можуть виконати будь-який друк на стрічці, написи, символіку, логотипи в різних кольорах і візерунках на вибір і бажання замовників. Продукція виконується з нанесенням малюнків і написів кольоровим друком, методами сублімації, шовкографії, тиснення, а також тисненням, шовкографією та іншими способами. З питань виготовлення продукції в необхідній кількості можна звернутися до фахівців і купити її в максимально короткі терміни після оформлення замовлення.

Ми також пропонуємо унікальні та практичні подарунки для вашого начальника, колег, друзів або навіть для всього офісу вашого ділового партнера. Наші стрічки і шнурки представлені в декількох колекціях, кожна з яких розроблена з урахуванням різних потреб і смаків. Від класичних, респектабельних атласних стрічок з логотипами до стрічок з позитивними написами – у нас є щось для кожного.

Так навіщо ж чекати? Зв’яжіться з нами сьогодні та вдосконаліть свій особистий або корпоративний стиль за допомогою наших стрічок та шнурків на замовлення.
Відвідайте наш веб-сайт, щоб оформити замовлення і переконатися в зручності і якості нашої продукції. У АРТПРИЗ ми прагнемо надавати нашим клієнтам кращі продукти і послуги за конкурентоспроможними цінами. Дозвольте нам допомогти вам справити незабутнє враження на вашому наступному заході.
АРТПРИЗ – це стрічки і шнурки, які приємно носити!