ДИПЛОМИ СТАНДАРТНІ

Щоб купити грамоти, дипломи, подяки для нагородження за низькою ціною, оберіть потрібну категорію на сайті. Відфільтруйте за характеристиками: матеріал, тематика… Якщо не побачили потрібні варіанти, то скористайтеся пошуком або зв’яжіться швидше з нами.

Показано 1–12 із 20

Грамота, диплом чи Подяка?

Грамоти подяки для нагородженняНагородна грамота, диплом, подяка – неодмінний елемент на різноманітних вшануваннях і церемоніях. Для кожного завоював її, це річ виключно особиста, ніби береже на папері один з рубежів його життя. отже ініціаторам конкурсів підходити до вибору подібного варіанту нагород слід відповідально. перевагу давати тим, які, дійсно, дозволено з гордістю продемонструвати.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВЕСЬ ТЕКСТ
Грамоти, подяки та дипломи для нагородження: урочистий варіант і більш звичайний
Залежно від масштабу турніру або конкурсу, нагородна грамота зможе бути як основним його заохоченням, так і знаком вдячності за участь.
Грамоти та подяки, а ще диплом для нагородження вручаються, як самі по собі, так і у великих папках. інший “парадний варіант” для даної продукції — оформлення в багетну рамку, яка буває і гладкою, і дизайнерської — з позолотою і іншою обробкою.

Грамоти для нагородження — до змагання будь-якого рівня придбати прекрасний бланк для диплома, грамоти або подяки значно легше і дешевше, ніж замовити медаль або кубок. отже подібна нагородна продукція застосовується найчастіше і для найрізноманітніших заходів:

  • спортивних турнірів;
  • творчих фестивалів;
  • шкільних олімпіад;
  • конкурсів для дошкільнят і т.

Грамоти для нагородження спеціального стандарту замовляють до професійних свят, щоб відзначити найкращих працівників. А ще цей виріб може бути подарунковим — для вручення ювіляру або імениннику його рідними і друзями.
Грамоти для нагородження: у нас-найширший вибір
Компанія АРТПРИЗ запрошує вибрати відповідну вам продукцію-подяку для нагородження, всілякі грамоти та подяки для подій будь-якої тематики.
Наші подяки відрізняються:

  • якісними матеріалами;
  • оригінальним дизайном і різними варіантами обробки;
  • високим рівнем поліграфічного виконання.

Ви можете купити нескладні і багетні грамоти, під замовлення доповнити нагородні бланки своєю символікою або написами.
Недорогі ціни дозволять мати цікаві види нагород такого типу на всіх змаганнях, що ви організуєте.
Якщо вам необхідна допомога у виборі грамот, дипломів або подяк, телефонуйте нам за телефонами в Україні: +380663952036 будемо раді Вам допомогти!