• БІЗНЕС-НАГОРОДИ

  БІЗНЕС-НАГОРОДИ

 • СПОРТИВНІ НАГОРОДИ

  СПОРТИВНІ НАГОРОДИ

 • Акрилова нагорода з деревом STRONGMAN

  210 грн.
 • Кубок Red Carp h22см

  Кубок Red Carp h22см Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером.

 • Кубок Santa Clause Cup

  Кубок Santa Clause Cup – барвистий та оригінальний приз, витриманий у традиціях новорічної тематики. А до Нового року приурочують найрізноманітніші змагання та конкурси (спортивні, професійні, комерційні) такого ж різноманітного масштабу – компанії, галузі, міста, регіону. Але і це не є обмеженням сфери застосування пропонованого кубка. Адже насамперед саме на новий рік найчастіше проводять жартівливі «конкурси»!…

 • Кубок акриловий G2G h20см

  Кубок акриловий G2G h20см Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Артприз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші побажання. Широкі…

 • Кубок нагородний Х-КУБОК

  Кубок нагородной Х-КУБОК – оригінальний і ефектний приз для переможця змагання рибалок або, наприклад, учасників тематичного клубу, спільноти в соціальних мережах. Важливо, що модель одночасно ефектно виглядає і водночас стримана за колірними рішеннями, оформленням. Завдяки цьому нагородний кубок органічно виглядає як спеціально виділеної для призів полиці, так і просто на робочому столі в офісному або…

 • Кубок нагородной зі стрільби ГРАН ПРИ САФАРІ

  496 грн.
 • Кубок скляний GL-22 h20см

  720 грн.

  Кубок скляний GL-22 h20см Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Арт приз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші побажання….

 • Кубок скляний GL-32 h12см

  670 грн.

  Кубок скляний GL-32 h12см Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером

 • Кубок скляний Paralel

  920 грн.

  Кубок скляний Paralel Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Арт приз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші побажання. Широкі…

 • Кубок скляний нагородний h-20,5см GL-6

  670 грн.

  Кубок скляний нагородний h-20,5см GL-6 Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Арт приз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші…

 • Нагорода -Вітання вчителя від класу

 • Нагорода MAD HEAD SHOW

  425 грн.
 • Нагорода акрил з деревом WORKOUT

  Нагорода акрил з деревом WORKOUT – стильний приз, який допоможе прикрасити та додати додаткову солідність урочистій церемонії завершення змагань чи конкурсу. Надалі нагородний сувенір також збереже значущість, обов’язково прикрасить стіл чи полицю в кабінеті нагородженої людини, займе чільне місце у холі фірми-лауреата. Переваги та особливості моделі Конструкція нагороди акрил з деревом WORKOUT складається з двох…

 • Нагорода ДВОРОВИЙ ФУТБОЛ

  445 грн.
 • Нагорода дерево-акрил для міського конкурсу Молода людина року

  Нагорода дерево-акрил для міського конкурсу Молода людина року Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером. Компанія Артприз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю. Розміри нагороди можемо змінювати…

Індивідуальна нагорода – це не данина моді, а один із способів відзначити відмінну роботу співробітників, високі показники і досягнення в певній сфері, а також лояльність партнерів. Як правило, володарі нагород отримали їх у вигляді заохочення за якісь заслуги або в якості подяки за виконання певної роботи.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВЕСЬ ТЕКСТ

Вручення нагород присвячено якійсь конкретній події. Сфери, в яких можуть бути вручені нагороди, найрізноманітніші – Державні, громадських, господарські, творчі і т. д.
Без сумнівів, будь-яка нагорода повинна відповідати духу заходу і напрямку діяльності компанії. Щоб розробити нагороду, необхідно ретельно вивчити сферу, в якій буде використана дана нагорода. Для цього потрібні досвідчені дизайнери, які до найдрібніших деталей продумають зовнішній вигляд нагороди.
При виготовленні нагород використовувати тільки один матеріал практично неможливо. Тому і при виробництві нагород комбінується кілька матеріалів, це надає не тільки практичність нагороди, але і приголомшливий зовнішній вигляд.
Наша компанія за довгі роки роботи отримала довіру серед своїх клієнтів. Одним з видів діяльності компанії «Артприз» є виготовлення та продаж комбінованих нагород. При виготовленні нагород ми комбінуємо такі матеріали, як:

Дерево-метал.
Дерево-акрил.
Акрил-метал.
Пластик-дерево.
Скло-дерево.

Кожен з перерахованих видів матеріалів для нагород має свої переваги, наприклад, нагороди, виготовлені з дерева і металу більш практичні і довговічні, з акрилу і дерева або пластика і дерева нагороди НЕМОЖЛИВО розбити, тобто вони мають відмінну ударостійкість. Нагороди з акрилу і металу дуже красиво виглядають, а зі скла і дерева мають витончений вигляд.
В даному розділі ви можете підібрати будь-яку нагороду на будь-який смак до конкретного заходу. Унікальні та оригінальні нагороди, при виготовленні яких комбінується кілька матеріалів, відмінно підійдуть до корпоративних заходів, спортивних змагань, а також стануть просто чудовим подарунком для рідних і знайомих.
Серед комбінованих нагород можна знайти такі види, як:

Нагородні призи.
Призи за спортивні змагання.
Нагороди за автомобільні гонки.
Призи та нагороди для різних розважальних сфер.

Де можна придбати спортивні нагороди?

Виготовлення нагород – дуже відповідальний і необхідний уважності процес. При виготовленні комбінованих нагород необхідно ретельно і досконально вивчати кожну дрібницю. Наша компанія надає своїм клієнтам великий асортимент комбінованих нагород за найоптимальнішими цінами по всій країні.
Ми виконуємо замовлення на виготовлення нагород будь-якої складності і різних видів матеріалу. Завдяки новітнім технологіям і великому досвіду наших професіоналів, ми пропонуємо ексклюзивні та унікальні нагороди, виконані з урахуванням індивідуальних побажань замовника.
Природно, кожне виготовлення комбінованої нагороди починається з дизайну і вибору матеріалу. Наші фахівці виготовляють нагороди для заходів будь-якої спрямованості.
До переваг замовлення і покупки комбінованих нагород в нашій компанії відносяться:
O Висока якість матеріалів.
O величезний вибір продукції.
O найдоступніші ціни по всій країні.
O Широкий спектр нагород для різних змагань, заходів, а також в якості сувеніра.
O приголомшливий дизайн нагород.
o крім готових виробів у клієнта є можливість замовити нагороду з певних матеріалів.
O високий рівень обслуговування.
O орієнтація на індивідуальний підхід до кожного клієнта.