Кубки медалі нагородна атрибутика у Києві

Де купити Кубки Медалі та Нагородну продукцію у Києві?

Звичайно найкращі кубки та медалі в компанії АРТПРИЗ.

Жоден захід, що проводиться в Києві та Київській області не проходить без нагород і призів. Ну і звичайно рівень таких заходів дуже часто визначається рівнем нагородної атрибутики.

Наші нагороди підходять для змагань, конкурсів, нагороджень співробітників, подарунків начальнику і друзям, випускних, КВН і т. д. Дуже богато спортивної, корпоративної, шкільної тематики.

Ми виготовляємо оригінальні сувеніри, дипломи, грамоти, кубки, медалі, боксерські пояси, медальниці, фоторамки

Ми виробляємо свою продукцію з дерева, металу, скла, акрилу…

Ціни підберемо на будь-який бюджет: від медалей за 7-8 грн і закінчуючи індивідуальними преміум призами за кілька тисяч гривень.

Стандартну продукцію ми можемо відвантажити практично в день замовлення. Індивідуалка розробляється і робиться від 3-5 днів і може досягати декількох тижнів. Але ми завжди намагаємося зробити це якомога швидше.

В якому б районі Києва ви б не знаходилися: Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський та Шевченківський, Дарницький, Деснянський та Дніпровський райони, ви можете замовити нагородну продукцію у нас.

Щоб отримати каталог з нашими товарами, заповніть форму нижче або зв’яжіться безпосередньо з нашими менеджерами. Ми із задоволенням підберемо нагороди на вашу перевагу і на будь-який бюджет.

 

ПРИКЛАДИ РОБІТ:

ОТРИМАЙТЕ КАТАЛОГ З ПРИКЛАДАМИ НАГОРОД!

ДІЗНАЙТЕСЯ ПЕРШИМИ ПРО ЗНИЖКИ ТА СУПЕР ПРОПОЗИЦІЇ!

+ Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ макет та особливі умови при замовленні!