14 см

Відображаються усі з 5 результатів

 • Фігурка ГАНДБОЛ нагорода з гандболу вершина для кубка h14см

  83 грн.

  Фігурка ГАНДБОЛ нагорода з гандболу вершина для кубка h14см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка ГІМНАСТИКА нагорода для гімнастики вершина для кубка h14см

  100 грн.

  Лита фігурка “гімнастика” з високоякісного пластику. Виконана у вигляді гімнастки . Фігурка покрита фарбою золотого кольору. Фарба не стирається, не тріскається з часом. Статуетка вручається за досягнення в гімнастиці . Є можливість укомплектувати постаментом з пластика, каменю або дерева, а також шильдом(написом на підставі). Ціна вказана без підстави.

 • Фігурка ДЗЮДО спортивна нагорода верхівка кубка h14см

  109 грн.

  Фігурка ДЗЮДО спортивна нагорода верхівка кубка h14см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка Ніка (H-14см) популярна нагорода верхівка для кубка

  60 грн.

  Фігурка лита “Ніка”. Виконана з пластика. Колір золото металік. Виріб кріпиться до основи на вибір Замовника: з пластика, каменю або дерева.Тематика нейтральна. Стане відмінним подарунком і підніме настрій вашим друзям, колегам і близьким.Може використовуватися в змаганнях,фестевалях.Можливо зробити напис на підставі (шильд).

 • Фігурка Танці тематичні нагороди тримач на кубок h14см

  61 грн.

  Лита фігурка “Танці” з високоякісного пластику. Виконана у вигляді танцювальної пари. Фігурка покрита фарбою золотого кольору. Фарба не стирається, не тріскається з часом. Статуетка вручається за танцювальні досягнення. Є можливість укомплектувати постаментом з пластика, каменю або дерева, а також шильдом(написом на підставі). Ціна вказана без підстави.