15 см

Відображаються усі з 15 результатів

 • Статуетка Біг (жіночий) h15см

  Статуетка Біг (жіночий) h15см

  90 грн.

  Статуетка Біг (жіночий) h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Статуетка Боулінг h15см

  Статуетка Боулінг h15см

  135 грн.

  Статуетка Боулінг h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Статуетка Зірка h15см

  Статуетка Зірка h15см

  128 грн.

  Статуетка Зірка h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Статуетка Плавання h15см

  Статуетка Плавання h15см

  96 грн.

  Статуетка Плавання h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Статуетка Скрипичный ключ с нотой h15см

  Статуетка Скрипичный ключ с нотой h15см

  105 грн.

  Статуетка Скрипичный ключ с нотой h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Статуетка Скрипковий ключ 15см

  Статуетка Скрипковий ключ 15см

  103 грн.

  Статуетка Скрипковий ключ 15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Статуетка футболіст з м'ячем h15см

  Статуетка футболіст з м’ячем h15см

  78 грн.

  Нагородна статуетка “Футболіст з м’ячем” – це унікальний приз для переможців, лауреатів, призерів спортивних заходів, присвячених футболу. Приз виглядає дуже солідно і точно залишить яскраві враження від його вручення. Кубок виконаний із металу. Особливості та переваги моделі. За рахунок своєї оригінальності та, не мало, інтерпретації, футболіст чудово доповнить перелік нагород переможця. СаMAфорMAнагороди неодмінно дає асоціацію,…

 • Фігурка Вінок F78 універсальна нагорода тримач верхівка для кубка h15см

  73 грн.

  Фігурка Вінок F78 універсальна нагорода тримач верхівка для кубка h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка ЛЕГКА АТЛЕТИКА тематична нагорода з легкої атлетики h15см

  64 грн.

  Фігурка ЛЕГКА АТЛЕТИКА тематична нагорода з легкої атлетики h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка Оскар 15см нагорода подарунок вершина для кубка

  113 грн.

  Фігурка Оскар 15см нагорода подарунок вершина для кубка Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка Феєрія універсальна нагорода вершина на кубок тримач h15см

  85 грн.

  Фігурка Феєрія універсальна нагорода вершина на кубок тримач h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка Футболіст h15см

  82 грн.

  Фігурка Футболіст h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка футбольна Бутса №3 нагорода для футболу місце під жетон 25мм h15см

  83 грн.

  Фігурка футбольна Бутса №3 нагорода для футболу місце під жетон 25мм h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка футбольна ГОЛ нагорода для футболу тримач вершина кубка h15см

  67 грн.

  Фігурка футбольна ГОЛ нагорода для футболу тримач вершина кубка h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка ФУТБОЛЬНІ М’ЯЧІ нагорода вершина на кубок для футболу h15см

  90 грн.

  Фігурка ФУТБОЛЬНІ М’ЯЧІ нагорода вершина на кубок для футболу h15см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!