16.5 см

Відображаються усі з 3 результатів

 • Статуетка Окунь 16,5 см

  Статуетка Окунь 16,5 см

  139 грн.

  Статуетка Окунь 16,5 см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка Оріон дизайнерська нагорода жетон що обертається верхівка для кубка h16,5см

  103 грн.

  Фігурка Оріон дизайнерська нагорода жетон що обертається верхівка для кубка h16,5см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!

 • Фігурка П’ять Зірок 16.5 см нагорода із зірками верхівка для кубка h16,5см

  95 грн.

  Фігурка П’ять Зірок 16.5 см нагорода із зірками верхівка для кубка h16,5см Пластикова фігурка універсального типу використовується для нагороджень різного профілю, від змагань до фестивалів, для випускних в школах і дитячих садків. Можливо нанесення індивідуальної вітальної написи на підставу. Зробимо ваш захід яскравими і незабутніми. АРТПРИЗ – це нагороди, які приємно вручати!