Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА

700 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Опис

Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА – це нагородний документ, який дозволить рішуче виділити ваш захід та організацію на тлі інших. У той час як інші вручають непоказні та давно набридлі всім паперові дипломи, ви запропонуєте ефектний варіант з дерева! Зверніть увагу також на те, що для паперового документа нагороди власнику доведеться шукати рамку, а потім думати, як і де його підвісити. Причому до певного часу такий диплом можуть закрити в ящику столу, так і забути. Але дерев’яному диплому СПОРТИВНА ЗІРКА гарантована інша доля! Жодний пошук рамок не потрібен, міцний документ готовий одразу зайняти почесне місце у галереї на стіні або на робочому столі.

Переваги та особливості моделі

Модель являє собою основний дерев’яний елемент із закріпленим у верхній частині на металевих утримувачах виступаючим скляним полотном. Скляний елемент має незвичайну форму, що вигідно виділяє диплом на тлі інших. Вказані замовником фото та зображення, логотипи, імена, назва фірми-організатора та заходи, зайняте місце можна різними способами (гравіювання, сублімація, шовкографія…) нанести як на дерев’яну частину виробу, так і на скло.

Диплом виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Диплом дерев’яний СПОРТИВНА ЗІРКА”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *