Диплом дерев’яний Свиток формат А4

900 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

РОЗМІР ДИПЛОМУ

Опис

Диплом дерев’яний Свиток формат А4 – чудовий варіант для незабутнього нагородження ювілярів чи переможців, учасників змагань! Адже традиційні паперові варіанти здатні привернути увагу лише на хвилину, а потім не викликають інтересу. Також лише рідкісний відвідувач почне ознайомлюватися з відомостями з галереї паперових документів, які були вивішені в рамках на стіні домашнього або офісного кабінету. Зовсім інший ефект роблять дипломи дерев’яні Свиток формату А4 – вони негайно привертають до себе увагу. Це відноситься і до часу церемонії вручення, і до того моменту, коли документ нагороди займає місце на стіні в ряду інших. Замовте той диплом, який рішуче виділить ваш захід та організацію на тлі інших!

Переваги та особливості моделі
< strong>Диплом виготовлений (виточений) із дерева у формі розгорнутого для читання старовинного сувого. Вільний простір розгорнутого сувоя практично дорівнює площі аркуша формату А4 і дозволяє нанести різними способами інформацію будь-якого типу – фото та зображення, логотипи, ім’я учасника, назву організатора, заходи, дату проведення.

Диплом виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Дзвоніть зараз

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Диплом дерев’яний Свиток формат А4”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *