Медаль для плавання лита D70мм OPEN SWIM

140 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

РОЗМІР МЕДАЛІ

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ФОРМА МЕДАЛІ

Опис

Медаль для плавання лита, D70мм. OPEN SWIM – нагорода традиційного формату для змагань у басейнах. За всієї традиційності формату медаль відрізняється оригінальним оформленням, виглядає і лежить у руці солідно. Насамперед такий результат забезпечується використанням лиття з металу, рельєфною поверхнею та ефектним дизайном нанесених на модель малюнків та написів. Вдало доповнює картину підібрана за кольором та стилем стрічка для носіння медалі на шиї. На стрічку також наносяться написи та зображення, що ідентифікують проведення змагання та його організаторів.

Переваги та особливості моделі

На практиці медалі для плавання литі діаметром 70 мм OPEN SWIM мають ширшу сферу застосування, ніж випливає з назви моделі. Зокрема, з її допомогою можна проводити нагородження не лише 1-3 переможців змагань, а й команд або всіх учасників. Креативні організатори заходів (перш за все корпоративів) використовують медалі для жартівливих нагороджень працівників компанії. При цьому вручити приз можна як активним спортсменам-аматорам, що регулярно відвідують басейн, так і умовній команді криз-менеджерів за те, що зуміли «вигребти» з дуже складної для фірми ситуації. Медаль виставлена як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити або дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Медаль для плавання лита D70мм OPEN SWIM”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *