Медаль лита Sea Star 80 мм плавання

130 грн. Ціна сьогодні

Мінімальна сума замовлення стандартних товарів 200 грн. Індивідуальних 500 грн.

Медаль представлена для примера.

При изготовлении разрабатываем полностью новый дизайн и просчитываем цену в зависимости от дизайна, сроков и количества.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

ЦІНА ВІД:

РОЗМІР МЕДАЛІ

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ФОРМА МЕДАЛІ

Опис

Медаль лита Sea Star 80 мм плавання
Розробимо і виготовимо для вас за індивідуальним дизайном. Звертайтеся прямо зараз.
Медаль литий Sea Star 80 мм Плавання – ефектний варіант класичної відлитої з металу нагороди. Представлений на фото зразок – це лише приклад, а дизайн і форма, склад і вид зображень і написів, що наносяться на медаль, узгоджуються із замовником на етапі оформлення замовлення з подальшим затвердженням ескізу. Завдяки цьому індивідуально дороблена модель готова служити стильною нагородою на спортивних індивідуальних та командних змаганнях будь-якого виду спорту, виступити нагородою для бізнесменів, громадських діячів, учнів тощо.

Переваги та особливості моделі

Медалі литі Sea Star 80 мм Плавання виготовляються зі сплаву кольорових металів. На підготовчому етапі фахівці Артпризу отримують ескіз від замовника або готують його на основі побажань клієнта. По розробленому затвердженому разом із замовником ескізу виготовляються форми, які потім вливають розплавлений метал. Після вилучення застиглої медалі з форми вона проходить заключну обробку та очищення, комплектується стрічкою для підвішування на шию. На стрічку також за бажанням замовника наносяться написи та зображення про змагання та його організаторів. Приз виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Показати тільки відгуки Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Медаль лита Sea Star 80 мм плавання”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *