Приз акриловий Кубок Любові

750 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ВИСОТА

ВИРОБНИК

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

Опис

Приз акриловий Кубок Любові
“Приз акриловий Кубок Кохання – оригінальна нагорода для переможців та учасників тематичних заходів. Будь-які конкурси: як великі, так і не дуже, професійні або аматорські – цей приз буде відмінним пам’ятним предметом на будь-якому змаганні. Незважаючи на невеликий розмір, нагорода не надто легка, досить вагоMAта комфортно лежить у руці. Виконаний із якісного акрилу. Якщо говорити про зовнішній вигляд Кубка Любові, то він явно відображає свою назву. Основна частина виконана у вигляді серця з червоною обоймою та скляною основою. На скляній пластині прописані: назва конкурсу, його логотип та дата проведення. СаMAпластина у вигляді серця знаходиться на червоній підставці, так само виконаною у вигляді серця. За рахунок того, що кубок викликає ностальгію про подію, що відбувся, він довго радуватиме власника, перебуваючи на полиці і додаючи родзинки в інтер’єр будинку.

Вартість за нагороду вказана без вартості за нанесення. Друк, гравірування, дизайн нагороди, окремо обговорюються і узгоджуються з менеджером.
Компанія Артприз виготовляє справжні нагороди які приємно вручати переможцям. Ми любимо свою роботу і намагаємося дати вам, як можна більш кращий товар за невисокою вартістю.
Розміри нагороди можемо змінювати під Ваші побажання. Широкі можливості по персоналізації призу. УФ друк, лазерне гравірування. Друк на сублімації.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Приз акриловий Кубок Любові”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *