Приз нагородной ДЗЕРКАЛЬНИЙ СТРУМІНЬ

Додаткова інформація

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Опис

Приз нагородной ДЗЕРКАЛЬНИЙ БУД при порівняно невеликих розмірах не тільки ефектно виглядає, але ще й виявляється дуже інформативним. Дизайнери моделі подбали про те, щоб нагорода містила великі за площею та різнотипні за функціоналом простору для нанесення графічної та текстової інформації.

Переваги та особливості моделі

Конструктивно нагородний приз ДЗЕРКАЛЬНА СТРУЯ складається з трьох з’єднаних між собою елементів – нижньої дерев’яної панелі, верхньої панелі з оргскла (прозорий пластик) та розташованого збоку силуету архітектурної споруди. При цьому навіть на найменший за розмірами та вільним простором силует архітектурної споруди можна нанести логотип компанії, організації, герб міста, яке вручало приз. Верхня прозора панель зазвичай використовується для гравіювання імені переможця або призера, нижня дерев’яна – для повної назви організатора конкурсу. Причому згадане вище гравіювання є далеко не єдиним способом нанесення на приз логотипів та написів. Артприз має обладнання для кольорового друку, сублімації, тамподруку.

Приз виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Приз нагородной ДЗЕРКАЛЬНИЙ СТРУМІНЬ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *