Приз нагородной GOLF CHALENGE

1300 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ВИСОТА

ВИРОБНИК

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Опис

Приз нагородной GOLF CHALENGE – оригінальна та солідна нагорода для переможців чи призерів, лауреатів спортивних змагань, професійних, галузевих та інших конкурсів. Незважаючи на невеликі розміри, приз вагомо лежить у руці, солідно та стильно виглядає як під час вручення, так і на полиці будинку, у кабінеті бізнесмена, спортклубі. Такий результат досягається за рахунок застосування при виготовленні виробу масивного скла та нікельованої сталі.

Особливості та переваги моделі

Нагородні призи GOLF CHALENGE для багатьох видів спорту та галузевих конкурсів підходять просто ідеально за рахунок викликаних асоціацій. Наприклад, саMAфорMAпризу нагадує хокейну шайбу, камінь у керлінгу або кільце баскетбольного кошика. Нанесений на скло малюнок асоціюється з м’ячами (футбольними, волейбольними, тенісними, для гольфу тощо). д.) або публікою, що спостерігає за змаганнями. У кожному разі приз уособлює собою збільшену медаль, тобто загальновідому форму нагороди.
Отже, пропонований на цій сторінці нагородний приз – це:
· Оригінальний та ефектний зовнішній вигляд
· Прямі асоціації зі змаганнями та окремими видами спорту
· Вагомість у руці
· Висока якість виготовлення
· Солідність за рахунок використання литого скла і нікельованого металу Приз виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити чи дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Приз нагородной GOLF CHALENGE”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *