Сертифікат з металу та акрилового скла ZENDOKAI

900 грн.

Доступно за замовленням

Додаткова інформація

ВИСОТА

ВИРОБНИК

ТЕМАТИКА

ОСНОВНИЙ МАТЕРІАЛ

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ

Опис

Сертифікат з металу та акрилового скла ZENDOKAI – відмінна нагорода для переможців та призерів, що беруть участь у змаганнях з карате: аматорських чи професійних. Можна бачити, що приз середніх розмірів, хоча досить вагомий у руці, бо виконаний з металу і акрилового скла, він залишить пам’ять про найтяжчі змагання, в яких брав участь власник і емоції, які він випробував. Нагорода виконана з металу та акрилового скла.

Можна зазначити, що форMAдуже цікава у вигляді шестикутної пластини, на якій вигравірувані: назва змагання, місце проведення, логотип, ім’я власника та дата змагання. Цей приз ще довго мотивуватиме власника на участь у нових змаганнях з карате, вдосконаленні свого таланту, додасть родзинки інтер’єру, духу боротьби та брутальності в інтер’єр вашого будинку і завжди нагадає про яскраві емоції. Дуже оригінальний дизайн нагороди надає значення досягнення власника.

Ми представляємо вам:

  • Приз за карате
  • Виконаний з металу та акрилового скла
  • Брутальність і дух боротьби у ваш будинок
  • Емоційність для власника

Приз виставлений як зразок, при виготовленні ми зробимо повністю новий дизайн під ваш захід.

Ціна залежить від кількості, термінів та дизайну макету. З усіх питань купити або дізнатися ціну звертайтесь до менеджерів.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Show only reviews in Українська (0)

Будьте першим, хто залишив відгук “Сертифікат з металу та акрилового скла ZENDOKAI”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *